Warsztaty Artystyczne – Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie (III zajęcia)

Data/Czas
Date(s) - 22/08/2019
17:30 - 20:00

Lokalizacja
Pałac w Gawłowie


Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza zaprasza na cykl zajęć pt. „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych”.

Zapraszamy na artystyczne warsztaty przeznaczone dla całej rodziny! Dla wszystkich; zarówno dla najmłodszych dzieci, dla tych starszych i dorosłych! Zajęcia kreatywne, artystyczne prowadzone z sercem i pasją przez artystów są znakomitą okazją do twórczego zagospodarowania wolnego czasu.
Poznaj ciekawe techniki malarskie i graficzne. Wyraź sztuką swoją wolność. To jest wspaniała zabawa i praca, dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks na wspólnych zajęciach twórczych.
Zdobycie nowych doświadczeń oraz stworzenie swoich własnych dzieł sztuki.

Zapraszamy na trzecie z cyklu warsztaty:
– 22 sierpnia 2019 od godziny 17:30 w Pałacu w Gawłowie, ul. Gawłowska 148, Sochaczew.

Temat warsztatów to „Rycie w linorycie – Wolny”. Wolność wyrażania siebie, swoich wizji w nadruku na torbie. Zaprojektowanie i wykonanie prostych matryc do stworzenia grafiki metodą druku wypukłego na torbie bawełnianej, ekologicznej, farby do tkanin. Zajęcia międzypokoleniowe, integracyjne.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować poprzez wiadomości na Fb – Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza, poprzez mail: biuro@fozm.pl lub w dniu zajęć w Pałacu, przed rozpoczęciem warsztatów.

„Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie” odbywa się w ramach programu „Działaj Lokalnie”, realizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, Działaj Lokalnie.

Projekt „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych” to cykl 4 warsztatów malarskich. Warsztaty odbywają się w Pałacu w Gawłowie w dwóch zaadoptowanych na pracownię pomieszczeniach na piętrze budynku.
Projekt skierowany jest głównie do lokalnej społeczności, mieszkańców gminy Sochaczew i powiatu sochaczewskiego. Uczestnikami warsztatów są różnorodne grupy międzypokoleniowe. Nie zmykamy się wiekowo w żadne kanony. Projekt jest skierowany bez wytycznych wiekowych czy sprawnościowych, otwarty dla wszystkich.

Tematy i terminy kolejnych zajęć:

19 września (czwartek) 10:00 – zajęcia dla szkół, a o 17:30 ogólne z „Widok zza okna” pejzaż – szpachla, podłoże malarskie – zajęcia międzypokoleniowe, integracyjne.

Po zakończeniu cyklu warsztatów w październiku nastąpi podsumowanie plenerów i wystawa prac uczestników.
Zapraszamy serdecznie do udziału w zajęciach. O terminie wystawy i wernisażu poinformujemy po ostatnich zajęciach.

WYRÓŻNIONE