Wernisaż i wystawa prac – Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie

Data/Czas
Date(s) - 10/10/2019
18:00 - 21:00

Lokalizacja
Pałac w Gawłowie


Zapraszamy bardzo serdecznie na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych – Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie.

Wydarzenie uświętni recital utalentowanej wokalistki Anity Znamirowskiej.
Wrażenia artystyczne i muzyczne dla ducha dopełni coś dla ciała – słodkie małe co nieco.
Bedzie również kącik artystyczny.
Zapraszamy zarówno uczestników czterech cykli warsztatów jak i wszystkich, by wspólnie spędzić czas w artystycznym klimacie. Wydarzenie artystyczne przeznaczone dla całej rodziny! Pałac w Gawłowie przeobrazi się w wielobarwną galerię artystyczną przepięknych prac, które powstały na pięciu zajęciach artystycznych. Uczestnicy poznawali ciekawe techniki malarskie i graficzne. Wyrazili sztuką swoją wolność. To była wspaniała zabawa i praca, dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks na wspólnych zajęciach twórczych. Zdobywanie nowych doświadczeń oraz stworzenie swoich własnych dzieł sztuki.

Zapraszamy na wernisaż i wystawę prac uczestników Warsztatów Artystycznych – Przestrzeń twórcza w Pałacu w Gawłowie do Pałacu w Gawłowie, w czwartek 19 października 2019 roku od 18:00 do 20:00.

Warsztaty, wernisaż i wystawa „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie” odbywają się w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Projekt „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych” to cykl 4 warsztatów malarskich. Warsztaty odbywają się w Pałacu w Gawłowie w dwóch zaadoptowanych na pracownię pomieszczeniach na piętrze budynku.
Projekt skierowany jest głównie do lokalnej społeczności, mieszkańców gminy Sochaczew i powiatu sochaczewskiego. Uczestnikami warsztatów są różnorodne grupy międzypokoleniowe. Nie zmykamy się wiekowo w żadne kanony. Projekt jest skierowany bez wytycznych wiekowych czy sprawnościowych, otwarty dla wszystkich.

Do zobaczenia w pałacu w Gawłowie!

WYRÓŻNIONE