FOZM „Kulturalnym debiutem roku” w Sochaczewie

Najpopularniejsze

15 listopada w SCK przy ul. Chopina 101 odbyła się gala podsumowująca kulturalny rok w Sochaczewie. Wśród wielu nagrodzonych i wyróżnionych osób i instytucji znalazła się również Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza oraz jej założyciele, Agnieszka i Zbigniew Gerasikowie.

Gala „Dzień Twórcy Kultury” jest okazją do podsumowania całorocznej działalności instytucji, stowarzyszeń i grup nieformalnych prowadzących działalność w obszarze szeroko pojętej kultury. W 2018 roku na kulturalnej mapie miasta pojawiła się także Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza, której kilkumiesięczna działalność została zauważona i doceniona przez władze miasta. Fundacja otrzymała podziękowania w kategorii „Kulturalny debiut roku”, natomiast jej założyciele zostali docenieni indywidualnie za wkład w tworzenie dobrych warunków do rozwoju działań artystycznych i integracyjnych w Sochaczewie. W liście gratulacyjnym czytamy: W tym szczególnym dniu, gdy podsumowujemy dokonania sochaczewskiego środowiska kultury w mijającym roku, pragnę przekazać serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za podejmowane inicjatywy, twórczą pasję, promowanie miasta na kulturalnej mapie kraju. Życzę pomyślności i satysfakcji z pracy oraz powodzenia w realizacji kolejnych twórczych zamierzeń. Burmistrz Miasta Piotr Osiecki.

Jest nam niezwykle miło, że nasze działania zostały docenione.

Gala była okazją do spotkania z innymi twórcami kultury, a także wysłuchania znakomitego, nostalgicznego koncertu piosenek z okresu międzywojennego w wykonaniu Tomasza Stockingera. Dziękujemy za zaproszenie i wyróżnienie!

FOZM

AUDIO

GALERIA