Michał – bohater codzienności. Razem możemy mu pomóc

Najpopularniejsze

Michał Jasiński – uśmiechnięty, utalentowany, przesympatyczny człowiek. Jego życie to pokonywanie kolejnych trudności związanych z niepełnosprawnością, a jednocześnie realizowanie twórczych pasji, pisanie bloga i marzenia. Michał jest przyjacielem naszej Fundacji, zależy nam bardzo, aby jak najbardziej ułatwić mu życie. Dlatego zapraszamy do udziału we wspólnej akcji pomocy.

Nasz przyjaciel od urodzenia choruje na dziecięce czterokończynowe porażenie mózgowe, porusza się na wózku, a zamiast rąk używa wskaźnika umieszczonego na głowie. – Poprzez ruch głowy potrafię nim pisać na komputerze oraz malować farbami temperowymi, a także akrylowymi różne obrazy – pisze o sobie Michał na blogu. – Wykonuję także prace z wykorzystaniem małych kawałków materiału wypełniając wzory narysowane na styropianie. Lubię tworzyć karty świąteczne z grafiką komputerową: jestem takim samoukiem, że sam się uczę nowych rzeczy. Moją pasją jest układanie trudnych puzzli z kilkaset tysięcy elementów.

Dzięki przedświątecznemu wielkiemu ruszeniu serc możemy ułatwić i usprawnić Michałowi życie. Zbieramy pieniądze na rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny, dzięki czemu łatwiej będzie mu pokonywać codzienne trudności i realizować się artystycznie.

Sprawmy wspólnie, by tegoroczne Boże Narodzenie było niezwykłe i radosne dla tego wspaniałego, dzielnie walczącego z przeciwnościami losu człowieka.

W ramach akcji zapraszamy do udziału w licytacjach na Facebooku w grupie „Okażmy serce – licytacje dla Michała”. Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza przygotowała liczne fanty, które przekazali jej członkowie i przyjaciele. Są książki historyczne i współczesne, stare pocztówki, biżuteria, płyty, odzież. Mamy też rower i wiele innych ciekawych przedmiotów. Lista nie jest oczywiście zamknięta – każdy, kto zechce pomóc może nie tylko licytować, ale i samodzielnie wystawiać przedmioty, którymi chce się podzielić. Przyda się każda złotówka. Zachęcamy do włączenia się w akcję i z góry, z całego serca, dziękujemy za udział. Wiemy, że zawsze można na Was liczyć.

Wszelkie informacji i licytacje znajdziecie TU