JA i AUTYZM

Najpopularniejsze

5 lipca na terenie Pałacu w Gawłowie mieliśmy zaszczyt gościć jeszcze nieformalne stowarzyszenie „JA i AUTYZM”.

Na spotkanie integracyjne przybyła grupa rodziców i dzieci z szeroko pojętym spektrum autyzmu z Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Do grupy można dołączyć w serwisie Facebook: „Ja i AUTYZM. Grupa rodziców dzieci ze spektrum autyzmu. Sochaczew i okolice”.

Podczas spotkania rodzice wymieniali się swoimi doświadczeniami oraz poczynili ustalenia co do sposobu funkcjonowania stowarzyszenia.
Dzieci w tym czasie chętnie integrowały się ze sobą, podejmowały wspólną zabawę zachęcane atrakcjami przygotowanymi przez fundację.

Choć prognoza pogody była bardzo niepewna, przez co przygotowaliśmy specjalny namiot z serwisem gastronomicznym, to jak zwykle w takich momentach nad Gałowem zaświeciło przepięknie słońce.

Dzieciaki dostały do dyspozycji mnóstwo klocków, piłek, skakanek oraz zabawek sensualnych specjalnie zakupionych na to i przyszłe wydarzenia o podobnym charakterze.
Nie obyło się również bez zwiedzania pałacu, pamiątkowych zdjęć, bicia pałacowej monety, którą każde dziecko dostało na pamiątkę, kręcenia waty cukrowej oraz nowości w pałacowym parku piana party, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i zachwyt wśród najmłodszych.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny, zaufanie i zapraszamy w przyszłości.
foto Kasia Janiak

GALERIA

Pokaż więcej …