Pałacowy plener fotograficzny

Najpopularniejsze

9 września w pałacu w Gawłowie spotkali się fotografowie, modelki i wizażystki, aby wspólnie wykorzystać nietypowe wnętrza, wspaniałe światło i możliwość wymiany doświadczeń. W plenerze wzięło udział dziewięciu fotografów, siedem modelek i dwie wizażystki, a organizacją zajęła się Agnieszka Gerasik.

Plener miał nietypowy charakter, ponieważ wszyscy uczestnicy pracowali wspólnie, wykorzystując przygotowane dla nich rekwizyty i podsuwając sobie pomysły. Efektem kilkugodzinnego spotkania są piękne zdjęcia i nowe więzi między miłośnikami fotografii. O świetny klimat zadbali: firma „Cuda wianki ze starej szafy”, która zapewniła piękne stroje dla modelek, „Sklep pod Akacjami” z Sochaczewa, którego właściciel nieodpłatnie wypożyczył do sesji stylowe meble, a także kawiarnia „Niezłe ziółka i spółka”, która serwowała uczestnikom zdrowe i pyszne dania i przekąski. Ewelina Gołaszewska i Paulina Sikora, wizażystki, dwoiły się i troiły, aby zrealizować makijażowe pomysły uczestników – ze znakomitym efektem.

Spotkanie zaowocowało pięknymi, klimatycznymi pracami, które zamieszczone są w różnych miejscach, szczególnie na stronach fotografów i modelek, aby je zobaczyć, warto zajrzeć na facebookowy profil Pałac w Gawłowie, gdzie w sekcji „zameldowania” są odnośniki do tych zdjęć.

AUDIO

GALERIA