Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie – III zajęcia

Najpopularniejsze

Jesteśmy pod wrażeniem liczby uczestników czwartkowych zajęć z cyklu „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych”.

Tym razem mogliśmy podziwiać prace wykonane w temacie „Rycie w piankorycie – Wolny nadruk” czyli wolność wyrażania siebie, swoich wizji w nadruku na torbie. Zaprojektowanie i wykonanie prostych matryc do stworzenia grafiki metodą druku wypukłego na torbie bawełnianej, ekologicznej, farbą do tkanin.
Wspomniane warsztaty przeznaczone są dla całej rodziny! Dla wszystkich; zarówno dla najmłodszych dzieci, dla tych starszych i dorosłych! Zajęcia kreatywne prowadzone z sercem i pasją przez artystów są znakomitą okazją do twórczego zagospodarowania wolnego czasu. To jest wspaniała zabawa i praca, dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks. Zdobycie nowych doświadczeń oraz stworzenie swoich własnych dzieł sztuki.
„Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie” odbywa się w ramach programu „Działaj Lokalnie”, realizowanego przez: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Pałac w Gawłowie, Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, Działaj Lokalnie i Radio Sochaczew
Dziękujemy za udział i przypominamy o kolejnych warsztatach, na które serdecznie zapraszamy:
19 września (czwartek) 10:00 – zajęcia dla szkół, a o 17:30 ogólne z „Widok zza okna” pejzaż – szpachla, podłoże malarskie – zajęcia międzypokoleniowe, integracyjne.

GALERIA

Pokaż więcej …