Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie – I zajęcia

Najpopularniejsze

„Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie dla międzypokoleniowych warsztatów artystycznych” to tytuł warsztatów jakie aktualnie mają miejsce w Pałacu w Gawłowie.

1 sierpnia br. odbyły się pierwsze zajęcia, których tematem były „kamienne malowanki i liściaste odbijanki”.
Piętro naszego obiektu przeistoczyło się w cudowny, artystyczny świat pasji i malarstwa.
Frekwencja i zainteresowanie zajęciami przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Tłumnie przybyli uczestnicy zasiedli do tworzenia rodziny kamieni, malowania i odkrywania. Nasze zajęcia to nie tylko sztuka, wspaniała zabawa ale również dzielenie się pomysłami, wsparcie i relaks na wspólnych, twórczych zajęciach. Przyjemność i frajdę czerpały z nich najmłodsi oraz dorośli. Na artystyczne warsztaty przybyły niejednokrotnie całe rodziny. Powstały wspaniałe prace – kamienne malowane dzieła sztuki.
Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza bardzo dziękuje Wszystkim uczestnikom warsztatów i zaprasza już na następne warsztaty, które odbędą się 8 sierpnia 2019 o godzinie 17:30.

Warsztaty „Przestrzeń twórcza w pałacu w Gawłowie” odbywają się w ramach programu „Działaj Lokalnie”, realizowanego przez Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności oraz Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego – Działaj Lokalnie.
Fot. Agnieszka Gerasik.

GALERIA

Pokaż więcej …