FOZM na Jarmarku – spotkajmy się w Gawłowie

Najpopularniejsze

2 grudnia, w najbliższą niedzielę, już po raz trzeci mieszkańcy gminy Sochaczew i najbliższych okolic spotkają się na Gminnym Jarmarku Adwentowym w Szkole Podstawowej w Gawłowie. Na tej barwnej, pachnącej, radosnej imprezie nie zabraknie oczywiście Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza z siedzibą w Pałacu w Gawłowie.

Przedświąteczny zawrót głowy – rękodzieło, pierniki, prezenty, wspaniałe dania, kolędy, występy uzdolnionych dzieci, zabawy i wspaniała atmosfera – to wszystko będzie czekać na tych, którzy między 11.00 a 17.00 odwiedzą gawłowską szkołę. Organizatorzy zadbali, aby przez cały czas coś się działo – zaplanowano liczne konkursy, degustacje, koncerty, a przede wszystkim okazje do zakupów.

Nasza Fundacja także zorganizuje swój kącik, a w nim między innymi wyjątkowe, przygotowane tylko na tę okazję kolorowanki dla młodszych i starszych (autorką jest Beata Szustkiewicz). Będzie też święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci pod czujnym i życzliwym okiem uśmiechniętego Mikołaja i jego pomocników skorzystają z naprawdę licznych atrakcji – zabaw i smakołyków.

Będziemy obecni przez cały Jarmark, zapraszamy więc wszystkich, którzy nie tylko chcą się pobawić, ale także porozmawiać o nas, przyszłości pałacu i wszystkim, co dla mieszkańców Gawłowa i miasta istotne. Będzie nam bardzo miło, jeśli nas odwiedzicie!

Dodajmy, że organizatorkami Jarmarku są członkinie Rady Programowej Fundacji – Agnieszka Offerczak-Ciura i Beata Szustkiewicz. Z podwójną zatem przyjemnością (oraz dumą) zapraszamy w niedzielę do Gawłowa. Będzie wspaniale!

FOZM

AUDIO