telefon
+48 570 000 888
adres
ul. Gawłowska 148
96-500 Sochaczew

Niezwykłe Mikołajki w Erminowie

Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza wystąpiła w roli świętych Mikołajów dla naszych młodych przyjaciół z Zespołu Szkół w Erminowie. Był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń, wspólnej zabawy i prezentów.

Mikołajki to szczególny dzień, kiedy wszyscy powinni zostać obdarowani tym, czego potrzebują najbardziej. To nie zawsze są cenne prezenty, czasem wystarczy zabawa, czas, który poświęcamy innym, wspólnie spędzone, dobre chwile. Staraliśmy się, żeby żadnej z tych rzeczy w czwartkowe przedpołudnie w Erminowie nie zabrakło. Każdy uczeń szkoły mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i jego asystentkami, dla każdego mieliśmy też nasz pałacowy medal, kolorowanki, watę cukrową i krówki. Nie zabrakło malowania twarzy i rąk w świąteczne wzorki, zabaw z kręglami, tworzenia zaprzęgu Mikołaja, śmiechu i rozmów. Fundacja miała też cudownych pomocników w postaci nauczycieli i personelu szkoły oraz rodziców, którzy zadbali o napoje i przekąski. My także dostaliśmy prezent – uśmiech, przytulenia i zaangażowanie. To był niezapomniany dzień, który na trwałe zapisze się w naszej pamięci.

Dodajmy, że dzięki zaangażowaniu Klockowni – Centrum Edukacji i Zabawy z Warszawy mieliśmy też dodatkowy prezent dla całej szkoły – voucher na dwie godziny zabawy dla każdego ucznia z Erminowa. Kolejne klasy od stycznia będą jeździć na wycieczki i korzystać z zapewnianych przez Klockownię atrakcji. Bardzo dziękujemy!

FOZM-owa ekipa gotowa do zabawy. Hubert Gerasik, Izabela Goryniak, Julia Dzieża, Beata Szustkiewicz, Zbigniew Gerasik, Agnieszka Gerasik

Wata cukrowa - mała rzecz, a cieszy

Gwiazdki, renifery i śnieżynki w wykonaniu Julii i Beaty

Z takim zdjęciem każdy z uczniów wrócił do domu

Spotkanie z Mikołajem cieszy każdego, bez względu na wiek 🙂

A to zapowiedź zabawy w Klockowni - kilka propozycji, z których będą mogli skorzystać uczniowie 🙂

Comments are closed.